CASSIA 1kg - bezbarvá kúra na vlasy

Vraťte poškozeným vlasům krásu a uzdravte je. Cassia je ve světě známá jako bezbarvá henna, která vaše vlasy vyživí, podpoří jejich krásu a dodá jim lesk. Postará se io pokožku hlavy. Pokud toužíte posunout péči o vlasy na nový level, sáhněte po naší bezbarvé kúře na vlasy.

749 Kč
S DPH
Množství
 

Ceník přepravy

 

Obchodní podmínky

 

Vrácení zboží

KILOVÉ BALENÍ, KTERÉ VYDRŽÍ CELÝ ROK

Ani vás to nebaví – objednávat po malých množstvích, platit za každým poštovné a létat po zásilky? Objednejte si ekonomické kilové balení! Ušetříte nejen na poštovném, ale také přes 30% z ceny výrobku. Naše kilové produkty lze dobře skladovat. Nemusíte se bát, že by vám vyexpirovali. Jsou baleny v deseti 100g sáčcích. Po otevření sáčku byste jej měli spotřebovat do 2 let. Zavřený sáček při správném skladování vydrží prakticky neomezeně dlouho.


DODÁ VLASŮM OBJEM A PRINAVRÁTI ZTRACENÉ ZDRAVÍ

Cassia patří mezi tropické dřeviny a stejně jako v případě henny objevíme její kořeny v Indii. Za svou slávu vděčí především vysokému obsahu biologicky aktivních látek, které působí jako přírodní kondicionér. Cassia vlasy nezesvětluje a neobsahuje pigment, takže nezpůsobuje změnu jejich barvy. V případě blond vlasů může však dodat krásný zlatavý odstín. Z jejích benefitů mohou čerpat dámy s jakoukoli barvou vlasů. Využijte ji jako vlasový zábal a vaše vlasy se vám odvděčí nádherným leskem a zdravím.


ÚČINKY

✿ antibakteriální a antimykotické vlastnosti, které působí proti nepříjemnému svědění pokožky hlavy

✿ je účinná při podpoře léčby psoriázy a ekzému

✿ přírodní produkt s vysokým obsahem aktivních látek vhodný i pro osoby trpící přecitlivělostí (alergici, těhotné a kojící ženy)

✿ je vhodná pro jakýkoli typ vlasů

✿ přirozený kondicionér

✿ dodává objem slabým vlasům

✿ dodává sílu a pružnost poškozenému vlasovému vláknu


NÁVOD K APLIKACI

Do keramické misky vložte požadované množství Cassie – na krátké vlasy postačí 50 gramů, při dlouhých sáhněte po 100 gramech. Prášek zalijte vodou o teplotě 60°C a směs pořádně promíchejte.

Vytvořenou kaši naneseme na umyté a mírně vlhké vlasy, které poté přikryjeme igelitovou čepicí a ručníkem.

Přípravek necháme působit minimálně jednu až po dobu několika hodin. S délkou působení roste intenzita barvících a blahodárných účinků henny. Vezměte si zatím svoji oblíbenou knížku :)

Vlasy důkladně omyjte a ošetřete svými oblíbenými produkty.

UPOZORNĚNÍ

! U velmi světlých, šedivých a chemicky barvených vlasů může barvit do žluto-blond odstínů.

! Vlasy před použitím Cassie řádně omyjte. Vysoce mineralizovaná voda (tvrdá voda) může zreagovat s Cassií a výsledkem bude dočasný zelenkavý barevný efekt.

! Cassia je přírodní produkt, který pomáhá vrátit vlasům ztracenou krásu. Pokud byste měli v souvislosti s jejím použitím jakékoli dotazy, zaměřte se na naši záložku ČASTO KLADENÝCH OTÁZEK. Pokud odpověď na svůj dotaz neobjevíte, neváhejte se obrátit přímo na nás. Prozradíme vám vše, co potřebujete o přírodních produktech na vlasy vědět.

  • Užitečný 0
  • Zpráva
22.12.2022

Cassia -bezbarvá kúra na vlasy Bezbarvý vlasový zábal

Zdravím:-),
jsem moc ráda, že Cassia je a že jsem u vás koupila a jsem ráda i za ten odstín do zlatava, který mi vyhovuje ( zkoušela jsem od Khadi, ale odstím mi nevyhovoval, na mých vlasech byl do oranžova).
Cassia mi zlepšila kvalitu vlasů a jsem za to moc ráda:-).

Nanáším takto:
Nejdříve si prameny/svazečky vlasů dám/rozdělím do gumiček (je to rychlý jako kdyby si člověk na hlavě udělal cca 12-15 culíčků/ jedna řada, druhá, třetí...., něco jako v některých kadeřnictví) a připravenou Cassii nanáším štětcem ze spoda, pak uvolním svazeček ten natřu pak další a tak natírám až směrem nahoru a jde to rychle, pak dám igelitovou čepičku, ručník a nechám 45minut, příště nechám dýl....
Když jsem dělala poprvé dělala jsem prstama a nechala na vlasech 15 minut:-)....

Pro Vaši snazší orientaci uvádíme za složením v INCI jazyce i český ekvivalent.


✿ Cassia obovata (jemně mleté lístky cassie)