BYLINNÁ VODA Z MÁTY PRŮPORNÉ

OSVĚŽUJE A PODPORUJE RŮST VLASŮ

Bylinná voda s obsahem máty peprné vám pomůže získat vlasy, po kterých jste vždy toužili. Pokud bojujete o každý centimetr svých vlasů a vypadávání vlasů je pro vás špatným snem, bylinná voda vám pomůže s řešením.

Máta peprná patří mezi rostliny s neuvěřitelnou mocí – redukuje tvorbu mazu, zklidňuje pokožku hlavy i stimuluje růst vlasů. 

229 Kč
S DPH
Množství
 

Ceník přepravy

 

Obchodní podmínky

 

Vrácení zboží

NÁDHERNÉ VLASY UŽ NEJSOU POUZE SNEM

Máta peprná vyniká účinky na naše tělo i mysl. Od pradávna patří mezi rostliny, které si dokázaly poradit s celým spektrem problémů trápících tělo i duši. Dnes jsme jí moc uzavřeli do bylinné vody, která vaše vlasy osvěží během horkého dne a zároveň zlepší prokrvení pokožky hlavy, což vede k rychlejšímu růstu vlasového vlákna. Mezi její výhody patří i snížení produkce vlasového mazu. Vlasy jsou voňavé, nezatížené a svěží.


BENEFITY BÝLINNÉ VODY Z MÁTY PRŮORNÉ:

✿ neobsahuje žádné konzervanty nebo jiná chemická aditiva, máta je pěstována v organickém zemědělství

✿ osvěžuje vlasy a snižuje produkci vlasového mazu

✿ zklidňuje pokožku hlavy a zabraňuje nepříjemným pocitům svědění a pálení

✿ podporuje růst vlasového vlákna prokrvením pokožky hlavy


Bylinná voda z máty peprné by rozhodně neměla chybět ve vaší celoroční péči o vlasy. Šetrná parní destilace listů máty peprné získává množství aktivních látek, které v létě osvěží a během celého roku dopřejí potřebnou péči.


NÁVOD K POUŽITÍ

Použití naší bylinné vody je snadné a zvládne jej opravdu každý. Nastříkejte ji na vlhké vlasy a nechte vyschnout na čerstvém vzduchu. Toužíte-li výsledek umocnit, masírujte si jemně pokožku hlavy. Masáž spolu s aktivními látkami z máty peprné ještě lépe prokrví pokožku hlavy a vy získáte večerní rituál, který vás naladí na správnou vlnu.

Pro Vaši snazší orientaci uvádíme za složením v INCI jazyce i český ekvivalent.


✿ Mentha Piperita Flower Water (Voda z máty peprné)