AMLA a VANILKA - tuhý šampon pro suché a poškozené vlasy

Přes vůni sladké vanilky se přeneste do dalekého orientu.

Seznamte se s Amlou, indickým angreštem! Tento staletími ověřený přírodní kondicionér zanechává vlasy hladké a lesklé. Díky vysokému obsahu aminokyselin, taninu a vitamínu C je vyživuje po celé jejich délce.

229 Kč
S DPH
Množství
 

Ceník přepravy

 

Obchodní podmínky

 

Vrácení zboží

TUHÝ ŠAMPON, KTERÝ SI ZAMILUJETE

Náš tuhý šampon nezná žádné zbytečné kompromisy. Jeho složení bylo navrženo s ohledem na přírodu, ze které vychází naše zdraví. Vsadili jsme na kvalitní přírodní ingredience. Náš šampon se vyznačuje sladkou vůní vanilky, která vás zahřeje na duši.


BENEFITY TUHÉHO ŠAMPONU

✿ kvalitní ingredience s vysokým obsahem aktivních látek

✿ bez umělých přísad v podobě parabenů a silikonů

✿ vlasy nebarví, ale můžete jej použít na vlasy barvené hennou i chemickými barvami

✿ můžete si ho s sebou vzít kamkoli – nerozlije se a nezabere množství prostoru

✿ jeho použitím neprodukujete další plastový odpad


Tuhý šampon si zamilujete už na první ovonění, ale jeho účinky na vlasy vás přesvědčí ještě víc. Vlasy zůstávají po jeho použití jemné na dotek a lesklé. Pokožka hlavy je hydratovaná a zklidněná. Vzhledem ke svému přírodnímu složení je vhodný i při přírodních vlasových kúrách. Vyrábíme jej ve slovenské manufaktuře.


NÁVOD K POUŽITÍ

Šamponem jemně přejeďte po vlasech a prsty vytvořte bohatou pěnu. Užijte si zážitek, a poté vlasy opláchněte dostatečným množstvím vody. Po použití nechte šampon volně uschnout na vzduchu.

! Pokud vám v mysli vyskočily jedna nebo dvě otázky o našem tuhém šamponu, navštivte naši sekci často kladených otázek. V případě, že zde neobjevíte odpověď, neváhejte nás okamžitě kontaktovat.

  • Užitečný 0
  • Zpráva
15.12.2023

Marketa M

Byla jsem mile překvapená jeho pěnivostí. Krásně voní a nemůžu si ho vynachválit. Takže jestli někdo čte tento komentář a není si jistý jako já, když jsem četla tyto komentáře. Doporučuji objednat vyzkoušet a kochat se jako já. Palec nahoru.

  • Užitečný 0
  • Zpráva
22.12.2022

Šampon

Byla jsem skepticka k tuhym šamponum. Při první aplikaci jsem se zamilovala. Krásně pění, krásné voní. Jsem spokojená.

  • Užitečný 0
  • Zpráva
22.12.2022

Amla a vanilka

Po vyzkoušení tohoto šamponu si odmítám mýt hlavu čímkoli jiným. Před pár lety jsem začala mít potíže s vlasy (nadměrné maštění, které se po umytí ještě zhoršovalo, svědivost pokožky, boláky, nadměrné vypadávání vlasů, lupy...) a díky tomu jsem - s různou úspěšností - vyzkoušela všechno možné, ale až tady jsem našla definitivní řešení svých problémů.
Šampon krásně jemně pění - pokud jste zvyklí na tekuté, bude se vám pravděpodobně zdát, že málo, ale nenechte se zmást vlasy krásně umyje aniž by nadměrně zatěžoval pokožku hlavy. Navíc krásně voní a skutečně neuvěřitelně dlouho vydrží (3 šampony mi vydrželi přes dva roky? Je to vůbec možné?).
Jsem moc ráda, že jsem si na začátku objednala set všech tří šamponů, protože mi to umožnilo je srovnat a rozhodnout se, který je pro mě nejlepší - ukázalo se, že je to jiný, než jsem předpokládala na začátku...
Skrátka jednoznačně doporučuji. Jediná potenciální nevýhoda je, že je skutečně potřeba ho mezi mytím skladovat v suchu (ostatně jako všechny tuhé šampony...), což ho pro zbytek mojí rodiny činí nepoužitelným, protože tohoto dodatečného kroku nejsou schopni :D

  • Užitečný 0
  • Zpráva
22.12.2022

Amla a vanilka-tuhý šampon pro suché a poškozené vlasy

Původně jsem šampon objednala sobě,ale myl si s ním vlasy manžel a velice si ho chválil.Vlasy pěkně umyje a nesvědí ho hlava jako po tekutých šamponech.Já jsem si s ním umyla vlasy asi jednou a vzhledem k tomu,že už je to dávno co jsem si ho objednala tak už ani nevím jak mi vlasy umyl.

Pro Vaši snazší orientaci uvádíme za složením v INCI jazyce i český ekvivalent:


✿ Sodium Cocoyl Isethionate (tenzid derivovaný z kokosového oleje)

✿ Sodium Lauryl Sulfoacetate (tenzid derivovaný z kokosového a palmového oleje z certifikovaného udržitelného hospodářství)

✿ Aqua (voda)

✿ Emblice Officinalis Fruit Powder (mleté vysušené ovoce Amla)

✿ Glycerin (glycerin)

✿ Cocos Nucifera Oil (kokosový olej)

✿ Butyrospermum Parkii Butter (bambucké máslo)

✿ Panthenol (pantenol)

✿ Parfém (vanilková vůně)

✿ Citric Acid (kyselina citrónová)

✿ CI77492 (přírodní barvivo)

✿ BARVÍ TYTO ŠAMPONY?

Ne, ne naše šampony ani nebarví ani vlasy barevně netónují.


✿ JE NUTNÉ PO TOMTO ŠAMPONĚ POUŽÍT KONDICIONÉR?

Záleží na konkrétním případu. Šampon však obsahuje několik kondicionální složky, a proto často není třeba po něm používat kondicionér.


✿ JAKÉ JE PH ŠAMPONŮ?

pH je někde mezi 5,5 a 5,8.


✿ JSOU ŠAMPONY ZCELA PŘÍRODNÍ?

Naše tuhé šampony jsou 100% přírodní až na šampon Amla a Vanilka, v němž je použit syntetický parfém abychom docílili stabilní vanilkové vůně.


✿ JSOU ŠAMPONY VHODNÉ I PRO DĚTI?

Ano, šampony jsou velmi šetrné k vlasové pokožce, nevyvolávají alergickou reakci a jsou vhodné i pro děti


✿ VE SLOŽENÍ ŠAMPONŮ SE NACHÁZÍ DERIVÁTY Z PALMOVÉHO OLEJE?

Rozumíme vašemu překvapení, chceme vás však ujistit, že i nám záleží na naší planetě a proto v našich šamponech najdete výlučně pouze palmový olej, který je z kontrolovaného a trvale udržovaného hospodářství.