HENNA & 3xINDIGO 1kg - tmavě hnědá barva na vlasy

Vaše vlasy mohou opět rozkvést s pomocí přírodní měděné henny, která spojuje své účinky s přírodním indigem. Dosáhněte přirozené tmavě hnědé odstíny a posilněte krásu svých vlasů. Přírodní henna a 3xindigo nenarušují vlasové vlákno a posílí zdraví vašich vlasů i pokožky hlavy.

749 Kč
996 Kč
Ušetřete 247 Kč
S DPH
Množství
 

Ceník přepravy

 

Obchodní podmínky

 

Vrácení zboží

KILOVÉ BALENÍ, KTERÉ VYDRŽÍ CELÝ ROK

Ani vás to nebaví – objednávat po malých množstvích, platit za každým poštovné a létat po zásilky? Objednejte si ekonomické kilové balení! Ušetříte nejen na poštovném, ale také přes 30% z ceny výrobku. Naše kilové produkty lze dobře skladovat. Nemusíte se bát, že by vám vyexpirovali. Jsou baleny v deseti 100g sáčcích. Po otevření sáčku byste jej měli spotřebovat do 2 let. Zavřený sáček při správném skladování vydrží prakticky neomezeně dlouho.


TMAVOHNĚDÉ ODSTÍNY, KTERÉ PŘISTÁNOU KAŽDÝM VLASŮM

Tmavě hnědé odstíny jsou nadčasovou volbou a sluší každému odstínu pokožky. Henna v kombinaci s větším podílem indiga vám pomohou kráčet přírodní cestou barvení vlasů. Naše henna se získává z rostlin Lawsonia inermis rostoucích v Indii. Indigo má původ v rozdrcených listech Indigofera tinctoria, jejichž původ leží ve stejné zemi. Vhodné klimatické podmínky jsou zárukou dostatečného množství pigmentu a šetrné zpracování spojené s jemným mletím a trojnásobnou filtrací umožňují snadné nanášení. Naše henna netvoří na vlasech žádné hrudky.


HLAVNÍ BENEFITY HENNY & 3xINDIGA

✿ pigmenty pocházející z přírodních zdrojů jsou vhodné pro použití i alergiky, těhotnými a kojícími ženami

✿ třísloviny v henně regulují funkci mazových žláz a přispívají ke zdravé pokožky hlavy

✿ antiseptické vlastnosti henny se projeví především v úspěšném boji proti lupům

✿ pigmenty nenaruší integritu vlasového vlákna

✿ přispívá ke zdravým a lesklým vlasům plným života

✿ skvěle zbarví i šedivějící vlasy


NA JAKOU BARVU VÁM HENNA & 3xINDIGO CHYTÍ?

Přírodní pigmenty nezesvětlí vlasové vlákno. Výsledný odstín vašich vlasů je tak ovlivněn kvalitou vašich vlasů i aktuálním odstínem.

Původní barva vlasu:

Orientační zabarvení po aplikaci:

Banner_odtiene_vlasov_Henna,3xIndigo


NÁVOD K APLIKACI

hennanavod1b.png

Do misky si připravíme od 50g henny a indiga u krátkých po 100g u dlouhých vlasů. Prášek zalijeme vodou nebo jinou zálivkou při teplotě cca 50°C. Masu řádně promícháme.

Vytvořenou kaši naneseme na umyté a mírně vlhké vlasy, které poté přikryjeme igelitovou čepicí a ručníkem.

Přípravek necháme působit minimálně jednu až po dobu několika hodin. S délkou působení roste intenzita barvících a blahodárných účinků henny. Vezměte si zatím svoji oblíbenou knížku :)

Vlasy důkladně omyjeme a ošetříme běžným postupem.


UPOZORNĚNÍ

V případě šedivých vlasů můžete vyzkoušet i dvoufázové barvení. V první fázi zabarvíte vlasy hennou, ve druhé aplikujete produkt Henna & 3xIndigo. Před barvením nepoužívejte produkty s obsahem silikonů, které brání správnému navázání přírodního pigmentu.

! Uchovávejte na suchém a tmavém místě.

Pro Vaši snazší orientaci uvádíme za složením v INCI jazyce i český ekvivalent.


✿ Indigofera tinctoria (jemně mleté lístky indiga)

✿ Lawsonia inermis (jemně mleté lístky henny)

✿ BARVA S OBSAHEM INDIGA MI CHYTILA DO ZELENA. CO MÁM DĚLAT?

V případě, že se nanáší henna s obsahem indiga na velmi světlé vlasy (blond nebo šediny), může se stát, že výsledná barva bude mít zelené odlesky. Barva by se měla do 24 hodin upravit a ustálit na požadovaném odstínu, avšak aby se tomuto nežádoucímu efektu předešlo, doporučujeme na světlé vlasy aplikovat přírodní barvy s obsahem indiga dvoufázově. To znamená, nejprve použít čistou hennu (měděnou) a následně požadovanou výslednou barvu (např. Henna&Indigo, Henna&3xIndigo nebo Indigo).


✿ BARVA MI VŮBEC NECHYTILA NEBO CHYTILA VELMI SLABE. CO MÁM DĚLAT?

V případě, že se nanáší přírodní barva na velmi světlé vlasy (blond nebo šediny), může se stát, že v některých případech nechytí dostatečně. Pro ideální zabarvení na světlých vlasech doporučujeme čistou hennu (měděnou) nechat před aplikací odstát alespoň jednu hodinku. Naopak přírodní barva s obsahem indiga se musí nanášet hned po smíchání s vodou. Navíc, když se aplikuje barva s obsahem indiga, doporučujeme v případě světlých vlasů barvit dvoufázově, nejprve čistou hennou (měděnou) následně požadovanou barvou. Takto barva lépe kryje.


✿ JAK DLOUHO VYDRŽÍ BARVA NA VLASECH?

Henna je permanentní barva, která se nevymývá. Indigo je semi-permanentní barva a jemně se vymývá. Záleží to na množství faktorů. jak často se vlasy myjí, vystavují slunci, ale také od struktury a stavu vlasů.


✿ JAK ČASTO SE MŮŽE POUŽÍT?

Jelikož se jedná o 100% přírodní produkt, můžete jej použít tak často jak se vám žádá.

Třeba si však uvědomit, že při opakovaném používání na celých délkách vlasů se barva vrství a tím vytváří tmavší odstíny. Pokud si nepřejete, aby Vám barva vlasů tmavla, doporučujeme nanášet pouze na odrosty.


✿ MŮŽE SE HENNA POUŽÍT V KOMBINÁCI S CHEMICKÝMI BARVAMI NA VLASY?

Ano i ne. Čistá henna (měděná) se může bez obav kombinovat s chemickými barvami, a to i nanášet na chemicky barvené vlasy i nanášet chemické barvy na hennou barvené vlasy.

Pozor, pokud však hennová směs obsahuje indigo (tzn. všechny ostatní naše barvy na vlasy kromě měděné), nedoporučujeme používat světlé chemické barvy, peroxid nebo jiné zesvětlovače na přírodně barvené vlasy. Výsledkem by mohly být zelené vlasy.

Kromě tohoto upozornění doporučujeme dodržovat 2 týdenní rozestup mezi chemickým barvením a přírodním barvením. Na druhé straně máme osobní zkušenosti s použitím peroxidu a okamžitým použitím čisté henny bez nežádoucího efektu.


✿ MĚLY BY SE VLASY UMÝT PŘED NANESENÍM BARVY? A MĚLI BY BÝT PŘED APLIKACÍ SUCHÉ, VYSUŠENÉ RUČNÍKEM NEBO MOKRÉ?

Vlasy nemusí být čerstvě umyté, ale neměly by být mastné. Barvu lze nanášet na suché nebo ručníkem vysušené vlasy. Pokud vaše vlasy nejsou mastné, můžete ji ihned nanést.


✿ ZABARVÍ TENTO VÝROBEK I MOJÍ POKOŽKU RUKOU ČI HLAVY KOLEM VLASŮ?

Barva Vám může zabarvit pokožku přibližně na jeden den, ale poté se barva smyje. Těmto skvrnám na pokožce můžete zabránit tak, že kolem těchto oblastí nanesete vazelínu a použijete gumové rukavice.


✿ JE BEZPEČNÉ PO TAKOVÉM BARVENÍ PLAVAT V BAZÉNU?

Ano, pokud po nanesení henny ji pořádně umyjete, pak je bezpečné plavat v bazénu s vlasy upravenými hennou.