HENNA 1kg - měděná barva a kúra na vlasy

Touha po ohnivých vlasech, které kráčejí ruku v ruce s vaším temperamentem nikdy nebyla dosažitelnější. Měděná henna dodá vlasům lesk a krásu. Přírodě vděčí za vlastnosti, které jsou klíčové pro zdraví pokožky vlasů i skvělé krycí schopnosti.

749 Kč
996 Kč
Ušetřete 247 Kč
S DPH
Množství
 

Ceník přepravy

 

Obchodní podmínky

 

Vrácení zboží

KILOVÉ BALENÍ, KTERÉ VYDRŽÍ CELÝ ROK

Ani vás to nebaví – objednávat po malých množstvích, platit za každým poštovné a létat po zásilky? Objednejte si ekonomické kilové balení! Ušetříte nejen na poštovném, ale také přes 30% z ceny výrobku. Naše kilové produkty lze dobře skladovat. Nemusíte se bát, že by vám vyexpirovali. Jsou baleny v deseti 100g sáčcích. Po otevření sáčku byste jej měli spotřebovat do 2 let. Zavřený sáček při správném skladování vydrží prakticky neomezeně dlouho.


KRÁSNÁ BARVA A ZDRAVÉ VLASY DOKÁŽÍ KRÁČET RUKU V RUCE

Kořeny henny leží v exotických zemích na východě. Nejlepší podmínky pro pěstování rostlin Lawsonia inermis však poskytuje Indie. Vhodné klimatické podmínky zaručují, že henna z Indie se může pyšnit vysokým obsahem pigmentu.

Naše henna kromě vysokého podílu pigmentu se může pochlubit i šetrným zpracováním, jemným mletím a trojnásobnou filtrací, která zaručuje, že henna na vlasech nevytváří hrudky a velmi jednoduše se z nich oplachuje.


HLAVNÍ BENEFITY HENNY

✿ disponuje skvělou výdrží barvy i přesto, že nenarušuje integritu vlasového vlákna

✿ vyhlazuje vlasová vlákna a přispívá k jejich kráse, zdraví a lesku

✿ vysoký obsah aktivních látek v podobě tříslovin přispívá k regulaci mazových žláz

✿ čisté přírodní složení zaručuje, že je vhodná i pro alergiky, těhotné a kojící ženy

✿ obdivuhodné antiseptické vlastnosti pomohou v boji proti lupům a podpoří zdraví pokožky hlavy

✿ dokáže skvěle zabarvit i šedivějící vlasy


NA JAKOU BARVU VÁM HENNA CHYTÍ?

Měděná henna je přírodním produktem, takže vaše vlasy nezesvětlí. Výsledný efekt je v podstatné míře ovlivněn kvalitou vašich vlasů a jejich pigmentem. Ve výrazné míře závisí na individuálních vlastnostech vašich vlasů.

Původní barva vlasu:

Banner_odtiene_vlasov_povodne (1).png

Orientační zabarvení po aplikaci:

Banner_odtiene_vlasov_Henna


NÁVOD K APLIKACI


Do misky si připravíme od 50g henny u krátkých po 100g u dlouhých vlasů. Prášek zalijeme vodou nebo jinou zálivkou při teplotě cca 60° C. Masu řádně promícháme.

Vytvořenou kaši naneseme na umyté a mírně vlhké vlasy, které poté přikryjeme igelitovou čepicí a ručníkem.

Přípravek necháme působit minimálně jednu až po dobu několika hodin. S délkou působení roste intenzita barvících a blahodárných účinků henny. Vezměte si zatím svoji oblíbenou knížku :)

Vlasy důkladně omyjeme a ošetříme běžným postupem.


UPOZORNĚNÍ

! Před použitím henny a ostatních přírodních barviv se nedoporučuje používat šampony a kondicionéry se silikony, které zabraňují proniknutí přírodních pigmentů do struktury vlasu. Vlasy by měly být čisté a beze zbytků fixačních tužidel a sprejů.

! Uchovávejte na suchém a tmavém místě.

  • Užitečný 0
  • Zpráva
22.12.2022

Henna 1kg měděná barva na vlasy

Kupuji si už 3.baleni což svědčí o tom že jsem nadmíru spokojená. Nikdy jsem neměla tak krásné vlasy. Mám hodně šedivé vlasy a tato henna je obarví už při první aplikaci! Pravidelně si obarvuji i malé odrosty,barvu aplikuji pouze k hlavě a to podle potřeby, můžete ji dát na vlasy jak často si přejete, ale pozor,čím vice vrstev,tím tmavší bude,proto neni třeba pokaždé barvit do celé délky. Z mých původních cca 15cm mám teď vlasy dlouhé půl metru a nemám důvod je stříhat, protože konečky jsou stále v pořádku. Doporučuji všem co chtějí krásné zdravé vlasy a jsou si jisté,že u měděnky zůstanou. Barva je prakticky trvalá a zbavíte se jí jen těžko a za cenu poškození vlasů.

  • Užitečný 0
  • Zpráva
22.12.2022

Nejlepsi henna!

Vyzkousela jsem snad vsechny henny na trhu a tato jako jedina mi na moje jemne vlasy chytla! Dekuji

  • Užitečný 0
  • Zpráva
22.12.2022

Henna měděná

Mám přes 10 let zkušeností s barvením měděnou Hennou. Nekupovala jsem žádné z drogerie, jen ze speciálních obchodů. Tahle je ale naprosto jiná!
- při míchání vznikne pudingová konzistence, která se nanáší velmi komfortně (narozdíl od některých, které hrudkovatěly)
- nevytéká z pod zábalu, ani když se zahřeje
- smývání mi nezašpiní celou vanu (je tak najemno mletá, že všechna odteče)
- kudrnaté vlasy se krásně rozčesávají, nekrepatí, jsou poddajné
- po usušení nechá vlasům přirozené kontury (dřív jsem musela 2-3x smýt a naolejovat, abych neměla "dráty")
- na sytost a lesk barvy se nebudete moci vynadívat!
- jako jediná, OPRAVDU KRYJE ŠEDINY.
- kilové balení obsahuje 100g pytlíčky
- už nechci jinou!

  • Užitečný 0
  • Zpráva
22.12.2022

Perfektní

Především bych chtěla pochválit obchod za rychlé vyřízení objednávky.
Moje první zkušenost s hennu (měděnou) byla zhruba v patnácti letech. Kamarádka mě tenkrát barvila drogérkovou hennou, která byla hrubší, byly v ní kousky, nešla pořádně rozmíchat. Asi jsme jí víc naředily, protože z pod ručníku vytékala, bylo to nepříjemné, vydrzela jsem to sotva 1,5 hodiny a vymývání z vlasů téměř po pas také moc nešlo. Ty kousky prostě nešly vymýt, vybrat, vyčesat. Výsledný odstín na středně hnědých vlasech taky nebyl to, co jsem si představovala. Dnes by se mi líbil, tenkrát to ale bylo málo. To mě od henny na dlouho odradilo.
Teď mám jiné priority, tak jsem se po 18-ti letech barvení chemií rozhodla zkusit hennu znovu. Stejně si trvale barvím měděný odstín, tak proč ne.
Tahle henna se barví opravdu příjemně, je jemně mletá, nikde neteče, a s kulichem na hlavě jsem vydržela 4,5 hodiny.
Jen jsem jí asi z obavy, aby netekla, udělala dost hustou a hůř se mi roztahovala po vlasech, příště zkusím řidší.
Výsledný efekt mě překvapil. Je pravda, že jsem barvila na chemickou intenzivní měděnou, ale počítala jsem, že henna vlasy trochu ztmaví. Nestalo se. Barva je nádherně světlá, lesklá, dokonce i na hnědých odrostech. Na pohled jsou vlasy lesklejší, na dotek trošku sušší, ale to napraví olejíček. Uvidíme, jak budou vlasy vypadat po více barveních.
Přidala bych foto, nevim ale jak... Škoda

Pro Vaši snazší orientaci uvádíme za složením v INCI jazyce i český ekvivalent.

✿ Lawsonia inermis (jemně mleté lístky henny)

✿ JAK DLOUHO VYDRŽÍ BARVA NA VLASECH?

Henna je permanentní barva, která se nevymývá. Časem však může měnit intenzitu a odstín. Záleží to na množství faktorů. jak často se vlasy myjí, vystavují slunci, ale také od struktury a stavu vlasů.

✿ JAK ČASTO SE MŮŽE HENNA POUŽÍT?

Jelikož se jedná o 100% přírodní produkt, můžete jej použít tak často jak se vám žádá.

Třeba si však uvědomit, že při opakovaném používání na celých délkách vlasů se barva vrství a tím vytváří tmavší odstíny. Pokud si nepřejete, aby Vám barva vlasů tmavla, doporučujeme nanášet pouze na odrosty.

✿ BARVA MI VŮBEC NECHYTILA NEBO CHYTILA VELMI SLABE. CO MÁM DĚLAT?

V případě, že se nanáší přírodní barva na velmi světlé vlasy (blond nebo šediny), může se stát, že v některých případech nechytí dostatečně. Pro ideální zabarvení na světlých vlasech doporučujeme čistou hennu (měděnou) nechat před aplikací odstát alespoň jednu hodinku.


✿ MŮŽE SE HENNA POUŽÍT V KOMBINÁCI S CHEMICKÝMI BARVAMI NA VLASY?

Ano i ne. Čistá henna (měděná) se může bez obav kombinovat s chemickými barvami, a to i nanášet na chemicky barvené vlasy i nanášet chemické barvy na hennou barvené vlasy.

Pozor, pokud však hennová směs obsahuje indigo (tzn. všechny ostatní naše barvy na vlasy kromě měděné), nedoporučujeme používat světlé chemické barvy, peroxid nebo jiné zesvětlovače na přírodně barvené vlasy. Výsledkem by mohly být zelené vlasy.

Kromě tohoto upozornění doporučujeme dodržovat 2 týdenní rozestup mezi chemickým barvením a přírodním barvením. Na druhé straně máme osobní zkušenosti s použitím peroxidu a okamžitým použitím čisté henny bez nežádoucího efektu.


✿ MĚLY BY SE VLASY UMÝT PŘED NANESENÍM BARVY? A MĚLI BY BÝT PŘED APLIKACÍ SUCHÉ, VYSUŠENÉ RUČNÍKEM NEBO MOKRÉ?

Vlasy nemusí být čerstvě umyté, ale neměly by být mastné. Hennu lze nanášet na suché nebo ručníkem vysušené vlasy. Pokud vaše vlasy nejsou mastné, můžete ji ihned nanést.


✿ ZABARVÍ TENTO VÝROBEK I MOJÍ POKOŽKU RUKOU ČI HLAVY KOLEM VLASŮ?

Barva Vám může zabarvit pokožku přibližně na jeden den, ale poté se barva smyje. Těmto skvrnám na pokožce můžete zabránit tak, že kolem těchto oblastí nanesete vazelínu a použijete gumové rukavice.


✿ JE BEZPEČNÉ PO TAKOVÉM BARVENÍ PLAVAT V BAZÉNU?

Ano, pokud po nanesení henny ji pořádně umyjete, pak je bezpečné plavat v bazénu s vlasy upravenými hennou.