HENNA, INDIGO & AMLA 200g - světle hnědá barva na vlasy

Přirozené a zdravé vlasy jsou korunou krásy každé dámy. Experimentování, návrat k původnímu odstínu i překrytí šedivějících vlasů může být s pomocí přírodní světle hnědé barvy jednoduchým úkolem. Sáhněte po barvení hennou, indigem a amlou a vaše vlasy se vám odvděčí přirozenou krásou a leskem.

229 Kč
249 Kč
Ušetřete 20 Kč
S DPH
Množství
 

Ceník přepravy

 

Obchodní podmínky

 

Vrácení zboží

SVĚTLOHNĚDÁ BARVA NA VLASY, KTERÁ NEPŘICHÁZÍ S KOMPROMISY

Barvení vlasů hennou je mimořádně populární. Henna nenarušuje integritu vlasového vlákna a pomáhá na cestě ke krásným a zdravým vlasům i vysněné barvě. Pokud nechcete dělat při barvení vlasů kompromisy, vsaďte na naši hennu, indigo & amlu. Při tvorbě našich produktů stavíme na rostlinách pěstovaných v Indii. Právě ty se mohou díky skvělým podmínkám pyšnit bohatým obsahem pigmentu. Výtažek z Amly a jiných rostlinek pomáhá docílit krásného světle hnědého odstínu.
Ani při zpracování nenecháváme nic náhodě. Naše henna, indigo & amla je šetrně namletá a prochází trojnásobnou filtrací, která zaručuje, že vám barva nevytvoří na vlasech hrudky. Práci s ní si jednoduše zamilujete.  


HLAVNÍ BENEFITY HENNY, INDIGA & AMLY

✿ přírodní produkt s vysokým obsahem aktivních látek vhodný i pro osoby trpící přecitlivělostí (alergici, těhotné a kojící ženy)

✿ vysoký obsah tříslovin (henna a amla) regulujících mazání vlasů

✿ antiseptické vlastnosti henny přispívají ke zdraví pokožky hlavy i boji proti lupům

✿ nenarušuje celistvost vlasového vlákna a pomáhá docílit zdraví vlasů i nepřekonatelný lesk

✿ vyznačuje se skvělými krycími vlastnostmi iu šedivých vlasů


NA JAKOU BARVU VÁM HENNA CHYTÍ?

Žádný z pigmentů nenaruší integritu vlasového vlákna a nezpůsobí jeho zesvětlení. Z toho důvodu je výsledná barva mimořádně ovlivněna vaším aktuálním odstínem i kvalitou vlasů.

Původní barva vlasu:

Orientační zabarvení po aplikaci:

Banner_odtiene_vlasov_Henna,Indigo Amla


NÁVOD K APLIKACI

hennanavod1b.png

Do misky si připravíme od 50g henny u krátkých po 100g u dlouhých vlasů. Prášek zalijeme vodou nebo jinou zálivkou při teplotě cca 50° C. Masu řádně promícháme.

Vytvořenou kaši naneseme na umyté a mírně vlhké vlasy, které poté přikryjeme igelitovou čepicí a ručníkem.

Nechte působit směs minimálně 1 hodinu v závislosti na požadované intenzitě barvy (čím déle, tím bude odstín intenzivnější – u šedivých vlasů doporučujeme prodloužit dobu až na 2 hodiny nebo aplikovat produkt dvakrát). Vezměte si zatím svoji oblíbenou knížku :)

Vlasy důkladně omyjeme a ošetříme běžným postupem.


UPOZORNĚNÍ

! Před použitím henny a ostatních přírodních barviv se nedoporučuje používat šampony a kondicionéry se silikony, které zabraňují proniknutí přírodních pigmentů do struktury vlasu. Vlasy by měly být čisté a beze zbytků fixačních tužidel a sprejů.

! Uchovávejte na suchém a tmavém místě.

Pro Vaši snazší orientaci uvádíme za složením v INCI jazyce i český ekvivalent.

✿ Lawsonia inermis (jemně mleté lístky henny)

✿ Indigofera tinctoria (jemně mleté lístky indiga)

✿ Emblica officinalis (rozdrcené ovocné bobule indického angreštu)

✿ Accacia concinna (jemně mleté lusky shikakai)

✿ Bacopa monniera (jemně mleté lístky brahy)

✿ Eclipta prostrata (jemně mleté lístky bhringraj)

✿ Nardostachys jatamansi (jemně mleté lístky rostliny nard pravý)

✿ JAK DLOUHO VYDRŽÍ BARVA NA VLASECH?

Henna je permanentní barva, která se nevymývá. Indigo je semi-permanentní barva a jemně se vymývá. Záleží to na množství faktorů. jak často se vlasy myjí, vystavují slunci, ale také od struktury a stavu vlasů.


✿ JAK ČASTO SE MŮŽE POUŽÍT?

Jelikož se jedná o 100% přírodní produkt, můžete jej použít tak často jak se vám žádá.

Třeba si však uvědomit, že při opakovaném používání na celých délkách vlasů se barva vrství a tím vytváří tmavší odstíny. Pokud si nepřejete, aby Vám barva vlasů tmavla, doporučujeme nanášet pouze na odrosty.


✿ MŮŽE SE PŘÍRODNÍ BARVA POUŽÍT V KOMBINÁCI S CHEMICKÝMI BARVAMI NA VLASY?

Ano i ne. Čistá henna (měděná) se může bez obav kombinovat s chemickými barvami, a to i nanášet na chemicky barvené vlasy i nanášet chemické barvy na hennou barvené vlasy.

Pozor, pokud však hennová směs obsahuje indigo (tzn. všechny ostatní naše barvy na vlasy kromě měděné), nedoporučujeme používat světlé chemické barvy, peroxid nebo jiné zesvětlovače na přírodně barvené vlasy. Výsledkem by mohly být zelené vlasy.

Kromě tohoto upozornění doporučujeme dodržovat 2 týdenní rozestup mezi chemickým barvením a přírodním barvením. Na druhé straně máme osobní zkušenosti s použitím peroxidu a okamžitým použitím čisté henny bez nežádoucího efektu.


✿ MĚLY BY SE VLASY UMÝT PŘED NANESENÍM BARVY? A MĚLI BY BÝT PŘED APLIKACÍ SUCHÉ, VYSUŠENÉ RUČNÍKEM NEBO MOKRÉ?

Vlasy nemusí být čerstvě umyté, ale neměly by být mastné. Barvu lze nanášet na suché nebo ručníkem vysušené vlasy. Pokud vaše vlasy nejsou mastné, můžete ji ihned nanést.


✿ ZABARVÍ TENTO VÝROBEK I MOJÍ POKOŽKU RUKOU ČI HLAVY KOLEM VLASŮ?

Barva Vám může zabarvit pokožku přibližně na jeden den, ale poté se barva smyje. Těmto skvrnám na pokožce můžete zabránit tak, že kolem těchto oblastí nanesete vazelínu a použijete gumové rukavice.


✿ JE BEZPEČNÉ PO TAKOVÉM BARVENÍ PLAVAT V BAZÉNU?

Ano, pokud po nanesení henny ji pořádně umyjete, pak je bezpečné plavat v bazénu s vlasy upravenými hennou.